Darujte si možnosť meniť Slovensko s Odkazprestarostu.sk

Odkazprestarostu.sk sa už viac než tri roky snaží prispieť k tomu, aby bola naša krajina príjemnejším miestom pre život. 
Ďakujeme, že ste sa ho rozhodli podporiť. 

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Odkazprestarostu.skto je viac než 900 vyriešených podnetov od obyvateľov v rôznych mestách a obciach  Slovenska, medzi nimi možno aj opravené detské ihrisko vo vašom susedstve, odtiahnutý vrak spred vášho domu, vysadené kvety v neďalekom parku. Okrem pozitívnych zmien, ktoré Odkazprestarostu.sk vnáša do vášho okolia, spája aj viac než desiatku skvelých dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, ktorí svoj voľný čas venujú administrovaniu Odkazprestarostu.sk vo svojich mestách a obciach, lebo chcú, aby sa v nich žilo príjemnejšie. Odkazprestarostu.sk organizuje aj príjemné dobrovoľnícke podujatia, diskusie so starostami a primátormi, súťaže pre študentov a stretnutia na školách.